KJK
KJK UudisedHääletusFoorumLingid Sõbrad
KJK
Tutvustus
Põhikiri
Juhatus
Kontakt
MEESKOND
Treener
Mängijad
KJK Statistika
III LIIGA
Tabelid

INFO




Uudised

    XVIII vooru mängude ajakava ja tulemused (08.09.14)
    Tabeliseis pärast XVII vooru mänge (07.09.14)
    Kristiine JK - Saku Sporting 0 : 0 (0 : 0) (07.09.14)
    XVII vooru mängude ajakava ja tulemused (07.09.14)
    Tabeliseis pärast XVI vooru mänge (31.08.14)
    Viimsi FC Igiliikur - Kristiine JK 2 : 0 (2 : 0) (31.08.14)
    XVI vooru mängude ajakava ja tulemused (31.08.14)
    Tabeliseis pärast XV vooru mänge (24.08.14)
    Kristiine JK - JK Piraaja 0 : 10 (0 : 4) (11.08.14)
    XV vooru mängude ajakava ja tulemused (24.08.14)
    Tabeliseis pärast XIV vooru mänge (19.08.14)
    FC Castovanni Eagles - Kristiine JK 2 : 0 (1 : 0) (19.08.14)
    XIV vooru mängude ajakava ja tulemused (19.08.14)
    Tabeliseis pärast XIII vooru mänge (11.08.14)
    Kristiine JK - JK Retro 4 : 8 (1 : 5) (11.08.14)
    XIII vooru mängude ajakava ja tulemused (11.08.14)
    Tabeliseis pärast XII vooru mänge (03.08.14)
    Rapla JK Atli - Kristiine JK 1 : 2 (0 : 1) (03.08.14)
    XII vooru mängude ajakava ja tulemused (03.08.14)
    Tabeliseis pärast XI vooru mänge (28.07.14)
    Kristiine JK - FC Hell Hunt 4 : 0 (1 : 0) (28.07.14)
    XI vooru mängude ajakava ja tulemused (28.07.14)
    Tabeliseis pärast X vooru mänge (21.07.14)
    X vooru mängude ajakava ja tulemused (21.07.14)
    FC Charma - Kristiine JK 4 : 0 (1 : 0) (21.06.14)
    Tabeliseis pärast IX vooru mänge (15.06.14)
    Kristiine JK - Nõmme Kalju III FC 1 : 4 (0 : 1) (15.06.14)
    IX vooru mängude ajakava ja tulemused (15.06.14)
    Tabeliseis pärast VIII vooru mänge (01.06.14)
    FC Olympic Olybet - Kristiine JK 6 : 3 (4 : 3) (01.06.14)
    VIII vooru mängude ajakava ja tulemused (01.06.14)
    Tabeliseis pärast VII vooru mänge (25.05.14)
    Kristiine JK - JK Tallinna Kalev III 0 : 7 (0 : 1) (25.05.14)
    VII vooru mängude ajakava ja tulemused (25.05.14)
    Tabeliseis pärast VI vooru mänge (20.05.14)
    Saku Sporting - Kristiine JK 2 : 1 (1 : 0) (20.05.14)
    VI vooru mängude ajakava ja tulemused (20.05.14)
    Tabeliseis pärast V vooru mänge (11.05.14)
    Kristiine JK - Viimsi FC Igiliikur 2 : 4 (2 : 3) (11.05.14)
    V vooru mängude ajakava ja tulemused (11.05.14)
    Tabeliseis pärast IV vooru mänge (27.04.14)
    JK Piraaja - Kristiine JK 7 : 1 (3 : 1) (27.04.14)
    IV vooru mängude ajakava ja tulemused (27.04.14)
    Tabeliseis pärast III vooru mänge (20.04.14)
    Kristiine JK - FC Castovanni Eagles 1 : 3 (1 : 1) (20.04.14)
    III vooru mängude ajakava ja tulemused (20.04.14)
    Tabeliseis pärast II vooru mänge (14.04.14)
    JK Retro - Kristiine JK 14 : 0 (3 : 0) (14.04.14)
    II vooru mängude ajakava ja tulemused (14.04.14)
    Tabeliseis pärast I vooru mänge (06.04.14)
    Kristiine JK - Rapla JK Atli 2 : 4 (0 : 3) (06.04.14)
    I vooru mängude ajakava ja tulemused (06.04.14)


    XVIII vooru mängude ajakava ja tulemused

   10.09 20:30 FC Olympic Olybet - FC Charma Kalevi st km
   11.09 20:30 Viimsi FC Igiliikur - JK Retro Maarjamäe km
   12.09 19:00 JK Piraaja - Castovanni Eagles Sportland Arena
   13.09 10:00 JK Tallinna Kalev III - Kristiine JK Kalevi st km
   14.09 19:00 Saku Sporting - Rapla JK Atli Saku km
   14.09 19:30 FC Hell Hunt - Nõmme Kalju III FC Kalevi st km

    Tabeliseis pärast XVII vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 17 13 3 1 50:14 42
2. FC Charma 17 11 2 4 44:21 35
3. JK Retro 17 10 4 3 83:33 34
4. JK Tallinna Kalev III 17 9 3 5 50:33 30
5. Rapla JK Atli 17 9 2 6 44:35 29
6. Nõmme Kalju FC III 17 9 1 7 43:41 28
7. FC Castovanni Eagles 16 7 5 4 30:17 26
8. Viimsi FC Igiliikur 17 7 0 10 30:50 21
9. Saku Sporting 17 5 2 10 30:36 17
10. FC Olympic Olybet 16 4 3 9 31:43 15
11. Kristiine JK 17 2 1 14 21:78 7
12. FC Hell Hunt 17 2 0 15 13:68 6

    Kristiine JK - Saku Sporting 0 : 0 (0 : 0)       

KJK koosseis: Urmas Truusa, Tanel Tomson, Kevin Puntso, Andres Tammsaar, Jüri Orgusaar (Kaupo Heinma), Hendrik Põldoja (Rando Hallik), Ard Ernits, Tarmo Randver, Jevgeni Kalnitski, Rando Õispuu (Ingmar Sau), Oliver Tärk (Siim Lepik).

KJK hoiatus: Andres Tammsaar.

KJK kasutamata vahetus: Sander Reila.


    XVII vooru mängude ajakava ja tulemused

   04.09 18:00 JK Retro - JK Piraaja 1 : 1
   05.09 20:30 Castovanni Eagles - FC Hell Hunt 4 : 0
   06.09 10:00 JK Tallinna Kalev III - FC Charma 3 : 0
   06.09 19:00 Rapla JK Atli - Viimsi FC Igiliikur 3 : 0
   07.09 19:00 Nõmme Kalju III FC - FC Olympic Olybet 3 : 0
   07.09 19:30 Kristiine JK - Saku Sporting 0 : 0

    Tabeliseis pärast XVI vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 16 13 2 1 49:13 41
2. FC Charma 16 11 2 3 44:18 35
3. JK Retro 16 10 3 3 82:32 32
4. JK Tallinna Kalev III 16 8 3 5 47:33 27
5. Rapla JK Atli 16 8 2 6 41:35 26
6. Nõmme Kalju FC III 16 8 1 7 40:41 25
7. FC Castovanni Eagles 15 6 5 4 26:17 23
8. Viimsi FC Igiliikur 16 7 0 9 30:47 21
9. Saku Sporting 16 5 1 10 30:36 16
10. FC Olympic Olybet 15 4 3 8 31:40 15
11. Kristiine JK 16 2 0 14 21:78 6
12. FC Hell Hunt 16 2 0 14 13:64 6

    Viimsi FC Igiliikur - Kristiine JK 2 : 0 (2 : 0)       

KJK koosseis: Sander Reila, Tanel Tomson, Kevin Puntso, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma, Hendrik Põldoja (Rando Hallik), Ard Ernits, Jevgeni Kalnitski, Rando Õispuu, Ingmar Sau (Viljar Laidvee), Jüri Orgusaar(Oliver Tärk, Den Veinberg).


    XVI vooru mängude ajakava ja tulemused

   28.08 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Kristiine JK 2 : 0
   29.08 19:00 JK Piraaja - Rapla JK Atli 2 : 0
   29.08 20:30 Castovanni Eagles - JK Retro 2 : 2
   30.08 10:00 JK Tallinna Kalev III - Nõmme Kalju III FC 4 : 1
   31.08 19:00 Saku Sporting - FC Charma 0 : 1
   31.08 19:30 FC Hell Hunt - Fc Olympic Olybet 3 : 4

    Tabeliseis pärast XV vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 15 12 2 1 47:13 38
2. FC Charma 15 10 2 3 43:18 32
3. JK Retro 15 10 2 3 80:30 31
4. Rapla JK Atli 15 8 2 5 41:33 26
5. Nõmme Kalju FC III 15 8 1 6 39:37 25
6. JK Tallinna Kalev III 15 7 3 5 43:32 24
7. FC Castovanni Eagles 14 6 4 4 24:15 22
8. Viimsi FC Igiliikur 15 6 0 9 28:47 18
9. Saku Sporting 15 5 1 9 30:35 16
10. FC Olympic Olybet 14 3 3 8 27:37 12
11. Kristiine JK 15 2 0 13 21:76 6
12. FC Hell Hunt 15 2 0 13 10:60 6

    Kristiine JK - JK Piraaja 0 : 10 (0 : 4)       

KJK koosseis: Urmas Truusa, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma, Ard Ernits, Rando Hallik, Tarmo Randver, Rando Õispuu, Agu Aarna, Ingmar Sau.

KJK hoiatus: Tarmo Randver.


    XV vooru mängude ajakava ja tulemused

   20.08 20:30 FC Olympic Olybet - JK Tallinna Kalev III 0 : 3
   22.08 19:30 FC Charma - Viimsi FC Igiliikur 4 : 0
   23.08 19:00 Rapla JK Atli - Castovanni Eagles 2 : 1
   24.08 12:00 FC Hell Hunt - JK Retro 0 : 1
   24.08 15:00 Nõmme Kalju III FC - Saku Sporting 2 : 1
   24.08 19:30 Kristiine JK - JK Piraaja 0 : 10

    Tabeliseis pärast XIV vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 14 11 2 1 37:13 35
2. FC Charma 14 9 2 3 39:18 29
3. JK Retro 14 9 2 3 79:30 28
4. Rapla JK Atli 14 7 2 5 39:32 23
5. Nõmme Kalju FC III 14 7 1 6 37:36 22
6. FC Castovanni Eagles 13 6 4 3 23:13 22
7. JK Tallinna Kalev III 14 6 3 5 40:32 21
8. Viimsi FC Igiliikur 14 6 0 8 28:43 18
9. Saku Sporting 14 5 1 8 29:33 16
10. FC Olympic Olybet 13 3 3 7 27:34 12
11. Kristiine JK 14 2 0 12 21:66 6
12. FC Hell Hunt 14 2 0 12 10:59 6

    FC Castovanni Eagles - Kristiine JK 2 : 0 (1 : 0)       

KJK koosseis: Urmas Truusa, Kaupo Heinma, Kevin Puntso, Tanel Tomson, Jüri Orgusaar, Ard Ernits, Jevgeni Kalnitski, Tarmo Randver, Ingmar Sau, Rando Õispuu (Rando Hallik), Marken Christopher Saar.

KJK hoiatused: Jevgeni Kalnitski, Kevin Puntso.


    XIV vooru mängude ajakava ja tulemused

   14.08 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Nõmme Kalju III FC 1 : 4
   15.08 19:00 JK Piraaja - FC Charma 3 : 1
   16.08 10:00 JK Tallinna Kalev III - FC Hell Hunt 4 : 2
   17.08 19:00 Saku Sporting - FC Olympic Olybet 4 : 1
   17.08 19:30 Castovanni Eagles - Kristiine JK 2 : 0
   18.08 18:00 JK Retro - Rapla JK Atli 5 : 5

    Tabeliseis pärast XIII vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 13 10 2 1 34:12 32
2. FC Charma 13 9 2 2 38:15 29
3. JK Retro 13 9 1 3 74:25 28
4. Rapla JK Atli 13 7 1 5 34:27 22
5. Nõmme Kalju FC III 13 6 1 6 33:35 19
6. FC Castovanni Eagles 12 5 4 3 21:13 19
7. Viimsi FC Igiliikur 13 6 0 7 27:39 18
8. JK Tallinna Kalev III 13 5 3 5 36:30 18
9. Saku Sporting 13 4 1 8 25:32 13
10. FC Olympic Olybet 12 3 3 6 26:30 12
11. Kristiine JK 13 2 0 11 21:64 6
12. FC Hell Hunt 13 2 0 11 8:55 6

    Kristiine JK - JK Retro 4 : 8 (1 : 5)       

KJK koosseis: Tarmo Randver, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma, Ard Ernits, Rando Õispuu, Siim Lepik, Rando Hallik, Jevgeni Kalnitski, Jüri Orgusaar.

KJK väravad: Tarmo Randver (3), Tanel Tomson.


    XIII vooru mängude ajakava ja tulemused

   05.08 19:00 Rapla JK Atli - FC Hell Hunt 8 : 1
   06.08 20:30 FC Olympic Olybet - Viimsi FC Igiliikur 4 : 1
   08.08 19:30 FC Charma - Castovanni Eagles 3 : 2
   10.08 19:00 Saku Sporting - JK Tallinna Kalev III 1 : 2
   10.08 19:00 Nõmme Kalju III FC - JK Piraaja 1 : 4
   10.08 19:30 Kristiine JK - JK Retro 4 : 8

    Tabeliseis pärast XII vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 12 9 2 1 30:11 29
2. FC Charma 12 8 2 2 34:12 26
3. JK Retro 12 8 1 3 66:21 25
4. Nõmme Kalju FC III 12 6 1 5 32:31 19
5. Rapla JK Atli 12 6 1 5 26:26 19
6. FC Castovanni Eagles 11 5 4 2 19:10 19
7. Viimsi FC Igiliikur 12 6 0 6 26:35 18
8. JK Tallinna Kalev III 12 4 3 5 34:29 15
9. Saku Sporting 12 4 1 7 24:30 13
10. FC Olympic Olybet 11 2 3 6 22:29 9
11. Kristiine JK 12 2 0 10 17:56 6
12. FC Hell Hunt 12 2 0 10 7:47 6

    Rapla JK Atli - Kristiine JK 1 : 2 (0 : 1)       

KJK koosseis: Urmas Truusa, Andres Tammsaar, Kevin Puntso, Tanel Tomson, Siim Lepik, Ard Ernits, Taro Kageyama, Tarmo Randver, Jevgeni Kalnitski, Rando Hallik, Marken Christopher Saar (Hendrik Põldoja).

KJK väravad: Tarmo Randver, Rando Hallik.

KJK hoiatus: Taro Kageyama.


    XII vooru mängude ajakava ja tulemused

   31.07 18:00 JK Retro - FC Charma 1 : 1
   31.07 20:30 Viimsi FC Igiliikur - JK Tallinna Kalev III 1 : 5
   01.08 20:30 Castovanni Eagles - Nõmme Kalju III FC 0 : 1
   01.08 21:00 JK Piraaja - FC Olympic Olybet 2 : 1
   02.08 19:00 Rapla JK Atli - Kristiine JK 1 : 2
   03.08 19:30 FC Hell Hunt - Saku Sporting 0 : 6

    Tabeliseis pärast XI vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. JK Piraaja 11 8 2 1 28:10 26
2. FC Charma 11 8 1 2 34:12 25
3. JK Retro 11 8 0 3 65:20 24
4. Rapla JK Atli 11 6 1 4 25:24 19
5. FC Castovanni Eagles 10 5 4 1 19:9 19
6. Viimsi FC Igiliikur 11 6 0 5 25:30 18
7. Nõmme Kalju FC III 11 5 1 5 31:31 16
8. JK Tallinna Kalev III 11 3 3 5 29:28 12
9. Saku Sporting 11 3 1 7 18:30 10
10. FC Olympic Olybet 10 2 3 5 21:27 9
11. FC Hell Hunt 11 2 0 9 7:41 6
12. Kristiine JK 11 1 0 10 15:55 3

    Kristiine JK - FC Hell Hunt 4 : 0 (1 : 0)       

KJK koosseis: Urmas Truusa, Andres Tammsaar, Tanel Tomson, Kevin Puntso, Kaupo Heinma (Hendrik Põldoja), Ard Ernits, Taro Kageyama, Jevgeni Kalnitski (Rando Õispuu), Tarmo Randver, Ingmar Sau (Rando Hallik), Marken Christopher Saar (Rain Rõõmussaar).

KJK väravad: Tarmo Randver (2), Ingmar Sau, Rando Hallik.


    XI vooru mängude ajakava ja tulemused

   24.07 18:00 JK Retro - Nõmme Kalju III FC 12 : 1
   24.07 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Saku Sporting 2 : 1
   25.07 19:00 Rapla JK Atli - FC Charma 2 : 1
   25.07 19:00 JK Piraaja - JK Tallinna Kalev III 1 : 0
   27.07 19:30 Kristiine JK - FC Hell Hunt 4 : 0
   08.10 20:30 Castovanni Eagles - FC Olympic Olybet Kalevi st km

    Tabeliseis pärast X vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 10 8 1 1 33:10 25
2. JK Piraaja 10 7 2 1 27:10 23
3. JK Retro 10 7 0 3 53:19 21
4. FC Castovanni Eagles 10 5 4 1 19:9 19
5. Rapla JK Atli 10 5 1 4 23:23 16
6. Nõmme Kalju FC III 10 5 1 4 30:19 16
7. Viimsi FC Igiliikur 10 5 0 5 23:29 15
8. JK Tallinna Kalev III 10 3 3 4 29:27 12
9. Saku Sporting 10 3 1 6 17:28 10
10. FC Olympic Olybet 10 2 3 5 21:27 9
11. FC Hell Hunt 10 2 0 8 7:37 6
12. Kristiine JK 10 0 0 10 11:55 0

    X vooru mängude ajakava ja tulemused

   20.06 19:30 FC Charma - Kristiine JK 4 : 0
   20.06 20:30 JK Tallinna Kalev III - Castovanni Eagles 1 : 1
   29.06 19:00 Saku Sporting - JK Piraaja 0 : 2
   29.06 19:00 Nõmme Kalju III FC - Rapla JK Atli 2 : 3
   20.07 17:00 FC Hell Hunt - Viimsi FC Igiliikur 1 : 5
   21.07 19:00 JK Retro - FC Olympic Olybet 8 : 3

    FC Charma - Kristiine JK 4 : 0 (1 : 0)       

KJK koosseis: Viktor Kurušev, Tanel Tomson, Kevin Puntso, Ard Ernits, Kaupo Heinma, Tarmo Randver, Jevgeni Kalnitski, Ingmar Sau, Andres Tammsaar, Hendrik Põldoja (Siim Lepik), Jüri Orgusaar.


    Tabeliseis pärast IX vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 9 7 1 1 29:10 22
2. JK Piraaja 9 6 2 1 25:10 20
3. FC Castovanni Eagles 9 5 3 1 18:8 18
4. JK Retro 9 6 0 3 45:16 18
5. Nõmme Kalju FC III 9 5 1 3 28:16 16
6. Rapla JK Atli 9 4 1 4 20:21 13
7. Viimsi FC Igiliikur 9 4 0 5 18:28 12
8. JK Tallinna Kalev III 9 3 2 4 28:26 11
9. Saku Sporting 9 3 1 5 17:26 10
10. FC Olympic Olybet 9 2 3 4 18:19 9
11. FC Hell Hunt 9 2 0 7 6:32 6
12. Kristiine JK 9 0 0 9 11:51 0

    Kristiine JK - Nõmme Kalju III FC 1 : 4 (0 : 1)       

KJK koosseis: Viktor Kurušev, Urmas Truusa, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma, Ard Ernits, Jevgeni Kalnitski, Tarmo Randver, Ingmar Sau, Rain Rõõmussaar.

KJK värav: Ingmar Sau.

KJK hoiatused: Rain Rõõmussaar, Tarmo Randver.

KJK mängust eemaldamine: Urmas Truusa.


    IX vooru mängude ajakava ja tulemused

   12.06 18:00 JK Retro - JK Tallinna Kalev III 4 : 3
   13.06 19:00 JK Piraaja - Viimsi FC Igiliikur 2 : 1
   13.06 19:30 FC Charma - FC Hell Hunt 4 : 1
   13.06 20:30 Castovanni Eagles - Saku Sporting 4 : 0
   14.06 19:00 Rapla JK Atli - FC Olympic Olybet 2 : 1
   15.06 19:30 Kristiine JK - Nõmme Kalju III FC 1 : 4

    Tabeliseis pärast VIII vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 8 6 1 1 25:9 19
2. JK Piraaja 8 5 2 1 23:9 17
3. FC Castovanni Eagles 8 4 3 1 14:8 15
4. JK Retro 8 5 0 3 41:13 15
5. Nõmme Kalju FC III 8 4 1 3 24:15 13
6. Viimsi FC Igiliikur 8 4 0 4 17:26 12
7. JK Tallinna Kalev III 8 3 2 3 25:22 11
8. Rapla JK Atli 8 3 1 4 18:20 10
9. Saku Sporting 8 3 1 4 17:22 10
10. FC Olympic Olybet 8 2 3 3 17:17 9
11. FC Hell Hunt 8 2 0 6 5:28 6
12. Kristiine JK 8 0 0 8 10:47 0

    FC Olympic Olybet - Kristiine JK 6 : 3 (4 : 3)       

KJK koosseis: Mihkel Liping, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Tiit Kriiska, Kaupo Heinma, Ard Ernits, Taro Kageyama, Tarmo Randver, Urmas Truusa, Rando Õispuu, Jevgeni Kalnitski.

KJK väravad: Rando Õispuu (2), Jevgeni Kalnitski.

KJK hoiatus: Jevgeni Kalnitski.


    VIII vooru mängude ajakava ja tulemused

   28.05 20:30 FC Olympic Olybet - Kristiine JK 6 : 3
   29.05 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Castovanni Eagles 2 : 0
   31.05 10:00 JK Tallinna Kalev III - Rapla JK Atli 3 : 3
   01.06 19:00 Saku Sporting - JK Retro 2 : 6
   01.06 19:00 Nõmme Kalju III FC - FC Charma 2 : 4
   01.06 19:30 FC Hell Hunt - JK Piraaja 0 : 4

    Tabeliseis pärast VII vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 7 5 1 1 21:7 16
2. FC Castovanni Eagles 7 4 3 0 14:6 15
3. JK Piraaja 7 4 2 1 19:9 14
4. Nõmme Kalju FC III 7 4 1 2 22:11 13
5. JK Retro 7 4 0 3 35:11 12
6. JK Tallinna Kalev III 7 3 1 3 22:19 10
7. Saku Sporting 7 3 1 3 15:16 10
8. Viimsi FC Igiliikur 7 3 0 4 15:26 9
9. Rapla JK Atli 7 3 0 4 15:17 9
10. FC Hell Hunt 7 2 0 5 5:24 6
11. FC Olympic Olybet 7 1 3 3 11:14 6
12. Kristiine JK 7 0 0 7 7:41 0

    Kristiine JK - JK Tallinna Kalev III 0 : 7 (0 : 1)       

KJK koosseis: Viktor Kurušev, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Tiit Kriiska, Kaupo Heinma, Ard Ernits, Jevgeni Kalnitski, Rando Õispuu (Martin Mäepõld), Tarmo Randver, Ingmar Sau, Urmas Truusa (Mihkel Liping).

KJK hoiatus: Ard Ernits.


    VII vooru mängude ajakava ja tulemused

   22.05 18:00 JK Retro - Viimsi FC Igiliikur 9 : 1
   23.05 18:30 Kristiine JK - JK Tallinna Kalev III 0 : 7
   23.05 19:30 FC Charma - FC Olympic Olybet 4 : 1
   23.05 20:30 Castovanni Eagles - JK Piraaja 1 : 1
   24.05 19:00 Rapla JK Atli - Saku Sporting 3 : 2
   25.05 19:00 Nõmme Kalju III FC - FC Hell Hunt 7 : 1

    Tabeliseis pärast VI vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Castovanni Eagles 6 4 2 0 13:5 14
2. FC Charma 6 4 1 1 17:6 13
3. JK Piraaja 6 4 1 1 18:8 13
4. Saku Sporting 6 3 1 2 13:13 10
5. Nõmme Kalju FC III 6 3 1 2 15:10 10
6. Viimsi FC Igiliikur 6 3 0 3 14:17 9
7. JK Retro 6 3 0 3 26:10 9
8. JK Tallinna Kalev III 6 2 1 3 15:19 7
9. Rapla JK Atli 6 2 0 4 12:15 6
10. FC Hell Hunt 6 2 0 4 4:17 6
11. FC Olympic Olybet 6 1 3 2 10:10 6
12. Kristiine JK 6 0 0 6 7:34 0

    Saku Sporting - Kristiine JK 2 : 1 (1 : 0)       

KJK koosseis: Mihkel Liping, Hendrik Põldoja (Rando Õispuu), Tanel Tomson, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma (Martin Mäepõld), Ard Ernits, Taro Kageyama, Tarmo Randver, Ingmar Sau (Tiit Kriiska), Jevgeni Kalnitski, Urmas Truusa (Rain Rõõmussaar, Rando Hallik).

KJK värav: Ard Ernits.

KJK hoiatus: Ard Ernits.


    VI vooru mängude ajakava ja tulemused

   14.05 20:30 FC Olympic Olybet - Nõmme Kalju III 0 : 1
   15.05 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Rapla JK Atli 3 : 0
   16.05 19:30 FC Charma - JK Tallinna Kalev III 7 : 1
   16.05 19:30 JK Piraaja - JK Retro 3 : 1
   18.05 19:00 Saku Sporting - Kristiine JK 2 : 1
   18.05 19:30 FC Hell Hunt - Castovanni Eagles 0 : 2

    Tabeliseis pärast V vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Castovanni Eagles 5 3 2 0 11:5 11
2. FC Charma 5 3 1 1 10:5 10
3. JK Piraaja 5 3 1 1 15:7 10
4. JK Retro 5 3 0 2 25:7 9
5. Nõmme Kalju FC III 5 2 1 2 14:10 7
6. JK Tallinna Kalev III 5 2 1 2 14:12 7
7. Saku Sporting 5 2 1 2 11:12 7
8. Rapla JK Atli 5 2 0 3 12:12 6
9. Viimsi FC Igiliikur 5 2 0 3 11:17 6
10. FC Hell Hunt 5 2 0 3 4:15 6
11. FC Olympic Olybet 5 1 3 1 10:9 6
12. Kristiine JK 5 0 0 5 6:32 0

    Kristiine JK - Viimsi FC Igiliikur 2 : 4 (2 : 3)       

KJK koosseis: Viktor Kurušev, Hendrik Põldoja (Ivo Väliste), Tanel Tomson, Andres Tammsaar, Kaupo Heinma (Martin Mäepõld), Ard Ernits, Taro Kageyama (Rain Rõõmussaar), Tarmo Randver, Ingmar Sau (Rando Hallik), Jevgeni Kalnitski, Urmas Truusa.

KJK värav: Ingmar Sau.

KJK hoiatus: Ivo Väliste.

KJK eemaldamine: Viktor Kurušev.


    V vooru mängude ajakava ja tulemused

   07.05 19:00 JK Retro - Castovanni Eagles 0 : 1
   07.05 20:30 FC Olympic Olybet - FC Hell Hunt 0 : 1
   09.05 19:30 FC Charma - Saku Sporting 0 : 2
   10.05 19:00 Rapla JK Atli - JK Piraaja 1 : 2
   11.05 19:00 Nõmme Kalju III - JK Tallinna Kalev III 3 : 1
   11.05 19:30 Kristiine JK - Viimsi FC Igiliikur 2 : 4

    Tabeliseis pärast IV vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 4 3 1 0 10:3 10
2. JK Retro 4 3 0 1 25:6 9
3. FC Castovanni Eagles 4 2 2 0 10:5 8
4. JK Piraaja 4 2 1 1 13:6 7
5. JK Tallinna Kalev III 4 2 1 1 13:9 7
6. Rapla JK Atli 4 2 0 2 11:10 6
7. FC Olympic Olybet 4 1 3 0 10:8 6
8. Saku Sporting 4 1 1 2 9:12 4
9. Nõmme Kalju FC III 4 1 1 2 11:9 4
10. Viimsi FC Igiliikur 4 1 0 3 7:15 3
11. FC Hell Hunt 4 1 0 3 3:15 3
12. Kristiine JK 4 0 0 4 4:28 0

    JK Piraaja - Kristiine JK 7 : 1 (3 : 1)       

KJK koosseis: Mihkel Liping, Rando Õispuu (Hendrik Põldoja), Tanel Tomson, Martin Mäepõld, Kaupo Heinma, Urmas Truusa, Ard Ernits, Taro Kageyama, Jevgeni Kalnitski, Ingmar Sau, Tarmo Randver.

KJK värav: Ingmar Sau.

KJK hoiatus: Taro Kageyama.


    IV vooru mängude ajakava ja tulemused

   24.04 20:30 Viimsi FC Igiliikur - FC Charma 2 : 5
   25.04 20:30 Castovanni Eagles - Rapla JK Atli 5 : 2
   25.04 21:00 JK Piraaja - Kristiine JK 7 : 1
   26.04 10:00 JK Tallinna Kalev III - FC Olympic Olybet 3 : 3
   27.04 19:00 Saku Sporting - Nõmme Kalju III 3 : 2
   11.05 14:00 JK Retro - FC Hell Hunt 8 : 1

    Tabeliseis pärast III vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 3 2 1 0 5:1 7
7. JK Tallinna Kalev III 3 2 0 1 10:6 6
3. Rapla JK Atli 3 2 0 1 9:5 6
4. JK Retro 3 2 0 1 17:5 6
5. FC Olympic Olybet 3 1 2 0 7:5 5
6. FC Castovanni Eagles 3 1 2 0 5:3 5
7. JK Piraaja 3 1 1 1 6:5 4
8. Nõmme Kalju FC III 3 1 1 1 9:6 4
9. Viimsi FC Igiliikur 3 1 0 2 5:10 3
10. FC Hell Hunt 3 1 0 2 2:7 3
11. Saku Sporting 3 0 1 2 6:10 1
12. Kristiine JK 3 0 0 3 3:21 0

    Kristiine JK - FC Castovanni Eagles 1 : 3 (1 : 1)       

KJK koosseis: Viktor Kurušev, Hendrik Põldoja, Tanel Tomson, Tiit Kriiska, Andres Tammsaar, Taro Kageyama, Ard Ernits, Tarmo Randver, Rando Hallik (Ingmar Sau), Den Veinberg (Mihkel Liping), Jevgeni Kalnitski.

KJK värav: Ard Ernits.

KJK hoiatus: Jevgeni Kalnitski.

KJK kasutamata vahetused: Rain Rõõmussaar, Riivo Mägi.


    III vooru mängude ajakava ja tulemused

   16.04 20:30 FC Olympic Olybet - Saku Sporting 3 : 3
   18.04 18:30 Kristiine JK - Castovanni Eagles 1 : 3
   18.04 19:30 FC Charma - JK Piraaja 1 : 0
   20.04 14:00 Rapla JK Atli - JK Retro 2 : 3
   20.04 19:00 Nõmme Kalju III - Viimsi FC Igiliikur 6 : 1
   20.04 19:30 FC Hell Hunt - JK Tallinna Kalev III 0 : 3

    Tabeliseis pärast II vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. Rapla JK Atli 2 2 0 0 7:2 6
2. FC Charma 2 1 1 0 4:1 4
3. JK Piraaja 2 1 1 0 6:4 4
4. FC Olympic Olybet 2 1 1 0 4:2 4
5. Viimsi FC Igiliikur 2 1 0 1 4:4 3
6. FC Hell Hunt 2 1 0 1 2:4 3
7. JK Tallinna Kalev III 2 1 0 1 7:6 3
8. JK Retro 2 1 0 1 14:3 3
9. FC Castovanni Eagles 2 0 2 0 2:2 2
10. Nõmme Kalju FC III 2 0 1 1 3:5 1
11. Saku Sporting 2 0 0 2 3:7 0
12. Kristiine JK 2 0 0 2 2:18 0

    JK Retro - Kristiine JK 14 : 0 (3 : 0)       

KJK koosseis: Mihkel Liping, Hendrik Põldoja (Martin Mäepõld), Tanel Tomson, Tarmo Randver, Andres Tammsaar (Rando Hallik), Ard Ernits, Taro Kageyama, Den Veinberg, Kaupo Heinma (Riivo Mägi), Ingmar Sau (Urmas Truusa), Jevgeni Kalnitski.


    II vooru mängude ajakava ja tulemused

   09.04 21:00 JK Retro - Kristiine JK 14 : 0
   11.04 20:30 Castovanni Eagles - FC Charma 1 : 1
   11.04 21:00 JK Piraaja - Nõmme Kalju III 4 : 2
   12.04 10:00 JK Tallinna Kalev III - Saku Sporting 5 : 2
   13.04 11:00 Viimsi FC Igiliikur - FC Olympic Olybet 0 : 2
   13.04 19:30 FC Hell Hunt - Rapla JK Atli 0 : 3

    Tabeliseis pärast I vooru mänge

Meeskond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1. FC Charma 1 1 0 0 3:0 3
2. Rapla JK Atli 1 1 0 0 4:2 3
3. Viimsi FC Igiliikur 1 1 0 0 4:2 3
4. FC Hell Hunt 1 1 0 0 2:1 3
5. JK Retro 2 1 0 1 14:3 3
6. JK Piraaja 1 0 1 0 2:2 1
7. FC Olympic Olybet 1 0 1 0 2:2 1
8. Nõmme Kalju FC III 1 0 1 0 1:1 1
9. FC Castovanni Eagles 1 0 1 0 1:1 1
10. Saku Sporting 1 0 0 1 1:2 0
11. JK Tallinna Kalev III 1 0 0 1 2:4 0
12. Kristiine JK 1 0 0 1 2:4 0

    Kristiine JK - Rapla JK Atli 2 : 4 (0 : 3)       

KJK koosseis: Mihkel Liping, Hendrik Põldoja (Rain Rõõmussaar), Tanel Tomson, Tarmo Randver, Andres Tammsaar, Urmas Truusa (Martin Mäepõld), Ard Ernits, Rando Hallik (Taro Kageyama), Kaupo Heinma, Riivo Mägi (Ingmar Sau), Jevgeni Kalnitski.

KJK väravad: Jevgeni Kalnitski (2).

KJK hoiatused: Tanel Tomson, Tarmo Randver.


    I vooru mängude ajakava ja tulemused

   02.04 20:30 FC Olympic Olybet - JK Piraaja 2 : 2
   06.04 10:00 JK Tallinna Kalev III - Viimsi FC Igiliikur 2 : 4
   06.04 19:00 Saku Sporting - FC Hell Hunt 1 : 2
   06.04 19:00 Nõmme Kalju III - Castovanni Eagles 1 : 1
   06.04 19:30 Kristiine JK - Rapla JK Atli 2 : 4
   06.04 20:30 FC Charma - JK Retro 3 : -

vanemad uudised





Loovagentuur Valge


R-Autoveod